Rozvoral (SPD): Multikulturní ideolog Schulz nám opět vnucuje imigranty!

07.03.2017 9:10

Kandidát německé sociální demokracie na kancléře a bývalý předseda Evropského parlamentu Martin Schulz opět tlačí na solidaritu s imigranty v souvislosti s čerpáním evropských fondů.

Rozvoral (SPD): Multikulturní ideolog Schulz nám opět vnucuje imigranty!
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

Jak uvádí Novinky.cz, řekl to ve svém středečním projevu v bavorském Vilshofenu. „Německo udělalo to, co největší země EU udělat musela. Přijali jsme nejvíce lidí v Evropě,“ prohlásil s tím, že SRN může být hrdá na to, jak situaci v letech 2015 – 2016 zvládla a dodal: „Byl to akt solidarity. Chci ale hned dodat, že se Německu od všech solidarity nedostalo.“ Chce nám tím sdělit to, že kdo nesouhlasí s diktátem EU ve věci imigrace, je nepřítel a bude proti němu použita síla.

Tento multikulturní levicový ideolog bez maturity zapomíná na to, že s pozváním a roztaženýma rukama přišla jeho konkurentka na post kancléřky Angela Merkelová a to v době, kdy on sám šéfoval Evropskému parlamentu. Takže kde bere tu drzost ostatním evropským státům něco takového vnucovat? Je to samozřejmě proto, že se to sociálním inženýrům vymklo z rukou, zaplavili svým nic neděláním a možným zainteresováním v řízené invazi, čemuž říkají solidarita celou Evropu a teď neví kudy kam.

Pan Schulz se cítí být hrdý na to, že svou multikulturní ideologií rozvrací Evropu a její svobodu, demokracii a křesťanskou kulturu šířením násilné, netolerantní, nenávistné a ženami opovrhující islámské ideologie, která na Starý kontinent přináší teror a násilí v podání džihádu a práva šaría. To není žádná hrdost, nýbrž zrada evropských hodnot, které po staletí vytvářeli naši předkové.

Hrozím se toho, že by tento dvakrát propadnuvší gymnazista, kterého z gymnázia vyloučili, a vyučený knihkupec, uspěl tento rok na podzim v německých volbách a stal se kancléřem. Pokud se tak stane, budeme se slzou v oku vzpomínat na „zlaté časy“, kdy vládla velice kritizovaná paní Angela. Proto je nejvyšší čas vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Nové sankce proti Rusku považuji za účelové a neopodstatněné

7:37 Okamura (SPD): Nové sankce proti Rusku považuji za účelové a neopodstatněné

Komentář na facebookovém profilu k sankcím proti Rusku