Rozvoral (SPD): Neziskové organizace jsou součástí řízené invaze islamismu do Evropy!

04.03.2016 20:50

Tyto nikým nevolitelné spolky se nás snaží za naše peníze poučovat, jak že se máme chovat k imigrantům, kteří nás chtějí pouze vysát jako pijavice a v následném období rozšiřovat svou středověkou ideologii.

Rozvoral (SPD): Neziskové organizace jsou součástí řízené invaze islamismu do Evropy!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Neziskové organizace byly ze začátku vytvořeny k tomu, aby pomáhaly lidem v nouzi a k veřejně prospěšné činnosti, ale postupem času byly zneužity k politické moci, k prosazování zájmů určité sorty lidí a aby napomáhaly multikulturní propagandě. Co mě na tom děsí ze všeho nejvíc je to, že se jejich počet neustále navyšuje a strmou řadou stoupá.

Těmto organizacím je jedno co se s Evropou v budoucnu stane, hlavně když mohou na základě svého počínání finančně profitovat. To je jejich nejdůležitější poslání a budou se ho držet zuby nehty. Nás, kteří islamizaci Evropy od začátku imigrační krize na základě logických argumentů kritizují, nazývají na svá plná nevymáchaná ústa rasisty, xenofoby a fašisty. Mají to totiž v zadání od těch, kteří jim rvou miliardy korun z našich daní pro jejich „záslužnou“ činnost.

Ty miliardy dostávají od české vlády ze státního rozpočtu, od Evropské unie, ale také přes různé organizace i ze Spojených států amerických, kterým samozřejmě velmi záleží na tom, aby se Evropa co nejvíce rozložila. Pokud se to totiž podaří, velice rádi nám na všechno nové půjčí a tak se maximalizace zisku pro jedno procento vyvolených bude stále navyšovat.

Dnes už se ví, že v pozadí těchto spolků stojí různé pochybné organice, bohatí lidé a dokonce i politici, kteří si přes ně hájí své zájmy. Ti, kteří v nich pak pracují, udělají za pár prašivých dukátů všechno, co jim tito vlivní lidé nařídí a vůbec se za svou činnost, kterou působí na lidské city, nestydí. Je to proto, že jim ty miliardy dukátů zaslepily mozek.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fleischer (SPR-RSČ): Republikáni plánují investovat do výstavby, kultury a dopravy

21:53 Fleischer (SPR-RSČ): Republikáni plánují investovat do výstavby, kultury a dopravy

Chceme vrátit Brnu jeho význam, krásu a pohodu bydlení i oživit turistiku a kulturní život města a j…