Rozvoral (SPD): O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!

17.01.2017 10:12

A má samozřejmě pravdu, jelikož EU je tuhý byrokraticko-centralistický moloch plný neschopných politiků a nikým nevolených úředníků vnucující všem členským státům multikulturu propagující islámskou ideologii.

Rozvoral (SPD): O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama

Donald Trump, jež se v pátek oficiálně ujme funkce amerického prezidenta, poskytl pro britský deník The Times rozhovor, ve kterém mimo jiné řekl: „Britové si chtějí chránit svoji vlastní identitu. Pokud by nebyli nuceni stále přijímat uprchlíky, tak by možná brexit neodhlasovali,“ a ihned také dodal, že Velkou Británii budou podle jeho mínění následovat i další země! Trump také znovu zopakoval, že rozhodnutí kancléřky Angely Merkelové otevřít hranice Německa uprchlíkům považuje za „katastrofální chybu“.

Docela by mě zajímalo, jak se na takováto slova nejmocnějšího muže světa tváří v Bruselu a v sekretariátech všech evropských politických stran včetně těch českých podporujících svět politické korektnosti a kavárenských tlachů. Nebude to zcela jistě vůbec pozitivně, a pokud budou chtít stále skákat americké administrativě šipky do pozadí, tak jak to dělali, když byl v jejím čele Obama, nezbyde jim nic jiného než svou rétoriku a hlavně chování přetočit o třistašedesát stupňů, což půjde jen velice těžko, jelikož by jim to nikdo neuvěřil.

Pro takovéto politické strany a celou Evropskou unii to bude znamenat postupnou ztrátu voličské základny a tím pádem jejich nevyhnutelný odchod do opozice. Některé dokonce i zaniknou a Evropská unie se rozpadne. Ty, které po těchto ztroskotancích nastoupí, budou muset prosazovat a hájit svobodné občany v jejich svobodných a suverénních zemích. Budou je muset bránit, chránit jejich bezpečnost a vytvářet podmínky pro maximální ekonomický rozvoj ve spolupráci s ostatními evropskými státy bez všemožných regulací, přerozdělování, neskutečné byrokracie, prodejné žurnalistiky a vnucování multikultury propagující islámskou ideologii.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kaňkovský (KDU-ČSL): Podporujeme dobrovolné očkování proti COVID-19 a podpoříme vládní návrh

16:00 Kaňkovský (KDU-ČSL): Podporujeme dobrovolné očkování proti COVID-19 a podpoříme vládní návrh

Projev na 72. schůzi Poslanecké sněmovny dne 4. 12. 2020 k vládnímu návrhu zákona o distribuci očkov…