Rozvoral (SPD): Žádáme efektivní kontrolu hranic

12.03.2020 21:32 | Zprávy
autor: PV

Vážení přátelé, předsednictvo hnutí SPD přijalo toto mimořádné usnesení k pandemii koronaviru.

Rozvoral (SPD): Žádáme efektivní kontrolu hranic
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

1. Žádáme efektivní kontrolu hranic a okamžité vypovídání osob ilegálně pobývajících na území ČR.

2. Navrhujeme a podpoříme odklad splátek hypoték a exekucí u nemocných občanů nebo u těch, kteří následkem pandemie přijdou o práci. Znovu navrhujeme stanovení DPH pouze ze skutečně zaplacených faktur. Je to podpora firmám a podnikatelům před druhotnou platební neschopností. Podpoříme fond pro bezúročné půjčky živnostníkům a firmám postiženým mimořádnými opatřeními a průběhem pandemie. Podpoříme odklad splatnosti daně z příjmu za rok 2019.

3. Budeme prosazovat koncepci zdravotní péče, která bude garantovat větší kontrolu státu a zajistí v této oblasti jeho jasné kompetence v případě krizové situace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Mikuláš Peksa, Ph.D. byl položen dotaz

USA

Vy opravdu myslíte, že USA jako velmoc zanikne? A kdo ji ve sféře vlivu podle vás nahradí? Čína, Rusko? To by přeci bylo ještě horší. Dost pochybuji, že by to mohla být Evropa nebo vy snad máte jiný názor?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: Likvidace svobody, demokracie a právního řádu

16:21 Trikolora: Likvidace svobody, demokracie a právního řádu

Stanovisko Trikolory ke skandalizaci vybraných politiků