Rychtařík (ANO 2011): Počet komisí rady města v Lounech

12.02.2015 10:28 | Zprávy

Komise rady města v Lounech, aneb odbornost nade vše?

Rychtařík (ANO 2011): Počet komisí rady města v Lounech
Foto: archiv MR
Popisek: Milan Rychtařík, ANO 2011

ANO Louny při koaličních rozhovorech navrhovalo všem politickým uskupením v Lounech zrušení a sloučení některých komisí RM.

Počet komisí v Lounech je oproti jiným podobným městům výrazně vyšší. K našemu překvapení  náš návrh našel souhlas a podporu u většiny kandidujících subjektů.
Mnohdy se komise "oborově" překrývají a odbornost není rozhodujícím faktorem. Máme komisi pro Lounské vábení, máme komisi kulturní, zkrátka na vše máme v Lounech " odborné komise".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Milan Rychtařík - profil

Radek Koten byl položen dotaz

Trafiky

Dobrý den, zajímá mě, jestli bude SPD do vlády nominovat své lidi, kteří neuspěli ve volbách, což bohužel dělají všichni a vytváří se tak podle mě trafiky za peníze nás všech? Nebo budete lepší a neuděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka (Motoristé): Na co Pirát sáhne, to přestane fungovat

9:06 Macinka (Motoristé): Na co Pirát sáhne, to přestane fungovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání Poslanecké sněmovny.