Rychtecký (ČSSD): Služba Senior taxi v Pardubicích pokračuje s vylepšenými podmínkami

15.06.2019 14:01 | Zprávy

Senioři v Pardubicích budou moci nadále využívat službu Senior taxi, která ve městě funguje od poloviny loňského roku pod značkou Vi3.

Rychtecký (ČSSD): Služba Senior taxi v Pardubicích pokračuje s vylepšenými podmínkami
Foto: pardubice.eu
Popisek: Jakub Rychtecký, ČSSD

Od července navíc čeká klienty, mezi které patří nejen pardubičtí senioři nad 70 let, několik příznivých změn v užívání této služby, zejména rozšíření nabídky lokalit a provozní doby.

„Službu Senior taxi, kterou dnes využívají téměř tři tisíce pardubických seniorů, se snažíme maximálně přizpůsobit jejich potřebám, proto jsme se rozhodli zavést několik novinek, které budou platit od 1. července tohoto roku. Nově budou pardubičtí senioři moci například využívat možnost nástupu či výstupu z jiného místa, než jaké je jejich trvalé bydliště, což ocení zejména v případech, pokud budou potřebovat odvést od obvodního lékaře do nemocnice či lékárny a podobně,“ popisuje červencové změny ve službě určené seniorům náměstek primátora pro sociální politiku Jakub Rychtecký.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Lukáš Vlček byl položen dotaz

předložte důkaz

na základě čeho a jak jste došel k závěru, že Ukrajina brání Evropu před ruskou agresí. Buďte prosím konkrétní a předložte jasné důkazy, že Rusko plánuje napadnout Evropu. Pokud je nemáte, tak se za tu dezinformaci a strašení omluvte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Smoljak: Na veřejnoprávní média útočí extrémisté, populisté, krajní pravice i levice

16:16 Senátor Smoljak: Na veřejnoprávní média útočí extrémisté, populisté, krajní pravice i levice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k veřejnoprávním médiím.