Šarapatka (BPP): Není Šarapatka jako Šarapatka

29.01.2016 10:46 | Zprávy
autor: PV

27. 1. 2016 jsem zde zveřejnil blog „Hysterie v Poslanecké sněmovně“, ve kterém jsem vyjádřil názor na téma hysterických reakcí okolo Zemanova vyjádření na besedě v Tišnově.

Šarapatka (BPP): Není Šarapatka jako Šarapatka
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Ing. Mgr. Milan Šarapatka PhD.

Považuji toto prezidentovo vyjádření za jeden z jeho dalších bonmotů, nad kterým se nestojí zato příliš pozastavovat.

Naopak můj jmenovec Zdeněk Šarapatka, bývalý tajemník sociálně-demokratických premiérů, publicista a televizní moderátor, který byl po léta spojen se zemanovou ČSSD pupeční šňůrou, na prezidenta podal za jeho vyjádření trestní oznámení pro podezření, že „prezident republiky veřejně označil jako jednu z možností zbavení se předsedy vlády České republiky použití střelné zbraně“ a dále že „jeho obsah vzbuzuje zcela reálné podezření na spáchání trestného činu“.

Tak mne napadá, copak si asi tito pánové během své dlouhé spolupráce v Lidovém domě udělali? Napadla mě ale také jiná, jistěže poněkud spekulativní myšlenka. Co když se naopak oba pánové domluvili a Zdeněk Šarapatka dělá prezidentovi reklamu? Nic lepšího, než takové nesmyslné trestní oznámení, si totiž prezident Zeman pro své ještě větší zviditelnění ani nemohl přát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.