Schillerová (ANO): Reklamní mágové SPOLU to mají těžké

26.04.2025 12:06 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolební kampani koalice SPOLU

Schillerová (ANO): Reklamní mágové SPOLU to mají těžké
Foto: Archiv AS
Popisek: Alena Schillerová (ANO)

Vážení přátelé, Petr Fiala a spol. se rozhodli, že půl roku před volbami si stoupnou „na správnou stranu.“ Cuká mi v koutku, když jedu po republice a vidím ty jejich billboardy: „Teď je čas stát na správné straně.“ A kde jako stáli doteď? Doufají, že když si po třech a půl letech konečně odskočí na stranu, tak je lidi znovu zvolí? Kéž by alespoň jednu osminu volebního období věděli, kde ta správná strana je, a pokrytecky si na ni stoupli. Ale ani to nezvládnou.

„Teď je čas ochránit české firmy,“ zní jedna z variací jejich kampaně. Nad onou vznešenou větou se tyčí obličej člověka, který nechává už třetím rokem koupat české firmy v nejdražší elektřině na kupní sílu v celé Evropě, znovu jim zavedl poplatky za obnovitelné zdroje, a ještě jim zvýšil daně.

„Teď je čas zpřísnit migrační pravidla,“ má zase na plakátu Fialova kolegyně paní Decroix. Výborně. Tak proč váš koaliční parťák a ministr vnitra zvedl v Lucemburku ruku pro kvóty na migranty a půlmilionové pokuty za každého nepřijatého migranta? Na Česko jste tím uvalili povinnost tyhle šílenosti překlopit do českých zákonů a taky se o to snažíte.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Projednávání zákonů brání jen skandál Petra Macinky

13:09 Kupka (ODS): Projednávání zákonů brání jen skandál Petra Macinky

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 30. ledna 2026 k cestě ministra Macinky do USA