Schwarz (ANO): Když už tedy kolega Kučera něco říká odborně a nerozumí tomu, tak ať to nedělá

20.01.2016 12:00 | Zprávy
autor: PV

Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny dne 20. 1. 2016

Schwarz (ANO): Když už tedy kolega Kučera něco říká odborně a nerozumí tomu, tak ať to nedělá
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Bronislav Schwarz

Dobré dopoledne všem. Pane místopředsedo, kolegyně, kolegové, já bych chtěl prostřednictvím vás ke kolegovi Kučerovi. On tady mluví často, mluví hodně. Já k němu nerad vystupuji, ale dneska musím. Já jsem současně krajský zastupitel Ústeckého kraje a nevím nic o tom, že by naše krajská nemocnice skomírala. Tak takovéto povídání by si opravdu měl nechat pro sebe. Ať se přijde podívat na zastupitelstvo, zeptá se a tam se může dozvědět čísla.

A dál. Máme tu dva horníky, které znám z praxe. Fárali. Vozku a Hájka. Já nejsem horník, jen jsem se jich zeptal, aby mi řekli nezávisle na sobě, co pan Kučera říká. Oni mi sdělili lidově - blbosti. Tak bych chtěl poprosit pana Kučeru prostřednictvím vás, když už tedy něco říká odborně a nerozumí tomu, tak ať to nedělá, prosím vás.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Moderní technologie vyvíjet i vyrábět umíme

17:17 Premiér Babiš: Moderní technologie vyvíjet i vyrábět umíme

Premiér Babiš a ministr Havlíček se zúčastnili v Mladé Boleslavi slavnostního otevření nové haly Ško…