Seďa (ČSSD): Přes úmorné vedro běží LFŠ v Uherském Hradišti jako po másle

09.08.2020 21:17 | Zprávy

Letní filmová škola se stala součástí kulturního léta v Uherském Hradišti.

Seďa (ČSSD): Přes úmorné vedro běží LFŠ v Uherském Hradišti jako po másle
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

Letos sice bez kulturních akcí pro širokou veřejnost, přesto je filmovky v našem městě plno. Především se město výrazně omladilo a to je dobře.

Přes velké horko pár snímků z letošního 46. ročníku Letní filmové školy. Dnes se ukazuje, jak je dobře, když má město Smetanovy sady. Ale po pravdě těch zelených ploch a sadů by mělo mít UHerské Hradiště více. Tož tak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Ing. Antonín Seďa

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Malý: Stala se z demokratické strany Trikolora sekta?

22:14 Malý: Stala se z demokratické strany Trikolora sekta?

Od okamžiku, kdy Trikoloru po odchodu Václava Klause mladšího převzali „sourozenci (jak si říkají) M…