Seďa (ČSSD): Zahájení předvolební kampaně ve Zlínském kraji

28.08.2017 16:50

Předvolební kampaň ČSSD se opírá o základní priority volebního programu sociální demokracie. Tou je zvýšení mezd, zachování bezplatné zdravotní péče, dostupné bydlení, důstojné stáří a podpora mladých rodin s dětmi.

Seďa (ČSSD): Zahájení předvolební kampaně ve Zlínském kraji
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)
reklama

ČSSD dne 29.8.2017 oficiálně zahajuje předvolební kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Vlastní zahájení předvolební kampaně ve Zlínském kraji je rozděleno na tři části. V první části navštíví lídr kandidátní listiny ing. Antonín Seďa chráněné dílny ERGO a LIDUMILA v Uherském Hradišti a firmu Česká zbrojovka, a.s. v Uherském Brodě.

Druhá část obsahuje tiskovou konferenci, která se uskuteční v zahradě IZAP Slunečnice ve Zlíně. Na konferenci budou představeni kandidáti a hlavní programové body volebního programu ČSSD i volebních priorit pro Zlínský kraj.  Mezi základní priority patří zdravotnictví pro všechny a bez poplatků, důstojný život seniorů, dostupné bydlení, dopravní obslužnost a zvýšení mezd. Zároveň bude představena petiční akce Konec levné práce v kraji, jejíž důvody objasní lídr kandidátní listiny ČSSD.

Třetí část bude zahájení petiční akce Konec levné práce v kraji. Petiční stánky budou umístěny na náměstí Míru a u budovy 21 v bývalém areálu Svitu.

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

19:00 Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

Přepis nedělního pořadu Andreje Babiše „Čau lidi“ – 20. června 2021