Sehnal (APB): Hnutí ANO je u moci již osm let a v tomto smyslu nebylo schopno vyprofilovat prakticky žádné odborníky

04.06.2021 15:00 | Zprávy
autor: PV

Nerozumím tomu, proč si tak velké hnutí nepřipravuje a od počátku nevychovává odborníky pro každou oblast.Nemluvě o tom, že tu jediný člověk řídí ministerstva dopravy a průmyslu a obchodu, což je také naprosto špatně.

Sehnal (APB): Hnutí ANO je u moci již osm let a v tomto smyslu nebylo schopno vyprofilovat prakticky žádné odborníky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal, předseda APB
Vzhledem k podnikatelské minulosti pana Babiše mě překvapuje, že není schopen personální otázky manažersky zvládnout. Nemůže to fungovat tak, že někdo přijde na pohovor a po několika desítkách minut mu řeknu: vy budete ministr. Takový postup je zcela špatný. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Soucit s nemocnými, chudými a lidmi na okraji společnosti

10:17 Levice: Soucit s nemocnými, chudými a lidmi na okraji společnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Velikonocím.