Šeich (ODS): Stát i firmy se shodly – chceme zveřejnění nepoctivých benzínek

28.10.2010 12:58 | Zprávy
autor: ODS

Zefektivnění kontrol a zveřejnění výsledků ČOI je jeden ze závěrů dnešní odborné diskuse.

Šeich (ODS): Stát i firmy se shodly – chceme zveřejnění nepoctivých benzínek

Unie malých a středních podniků organizovala kulatý stůl na téma Kvalita paliv v ČR, analýza a vývoj. Ke společné diskusi zasedli zástupci státu (ministerstvo dopravy, ministerstvo průmyslu a obchodu), nezávislých institucí z oblasti výzkumu kvality PHM a komerční sféry. „Velmi důležitým okamžikem celé diskuse byla shoda všech účastníků u kulatého stolu na zavedení povinnosti ČOI zveřejňovat čerpací stanice, které neprošly kontrolou. Po tomto postupu volají dokonce i sami provozovatelé čerpacích stanic. Tento proces by začal motivovat k lepší kvalitě PHM všechny účastníky procesu prodeje od rafinérií až po benzínky," říká předseda Unie malých a středních podniků David Šeich. Podle všech je však důležité, aby zveřejněné informace obsahovaly objektivní a srozumitelný popis neshody u každé kontroly. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?

To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Okamura a Vondrášek

18:01 Černochová (ODS): Okamura a Vondrášek

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…