Senátor Valenta: Zimní, nebo letní čas?

01.04.2019 12:49 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke střídání času

Senátor Valenta: Zimní, nebo letní čas?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Nevím, jak vy, ale já prostě střídání času nemám rád. Už dlouhou dobu ho pokládám za hloupé a zbytečné, a proto jsem rád, že na úrovni Evropské unie již panuje shoda na tom, že by se s tím mělo přibližně za dva roky skoncovat. To, co mne však děsí, je opět kočkopes, se kterým také v tomto případě Brusel přichází.

Podle posledního návrhu by si totiž členské země měly samy vybrat, který z časů si ponechají. Dokážete si ten chaos představit? Například my bychom si nechali letní čas, a v sousedním Rakousku či Slovensku by se rozhodli pro čas zimní. Jejich hodinky by tedy byly posunuty o hodinu zpět.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Macinka: Český stát není a nebude platformou pro aktivismus

19:03 Ministr Macinka: Český stát není a nebude platformou pro aktivismus

Projev ministra Petra Macinky v Černínském paláci k velvyslancům a k zástupcům diplomatického sboru …