Senátorka Zwyrtek Hamplová: Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst

11.06.2023 22:01 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k besededě Markéty Pekarové Adamové na Gymnáziu Ostrav v Karlovarském kraji

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová v Partii.

Školský zákon: “Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace...”

Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst; pokud umí číst, pak nezná ten zákon; pokud umí číst a zná ten zákon, asi nechápe význam textu; a pokud umí číst, zná ten zákon a chápe význam daného textu, pak by měla okamžitě vysvětlit, jak si mohla dovolit tento zákon ignorovat a na půdu gymnázia s daným obsahem svého vystoupení vůbec vstoupit.

A vedení školy by zase mělo vysvětlit, jak mohlo tuto formu politické propagace předsedkyni TOP 09, sněmovny a reprezentantce současné vládní koalice dopustit.

Předsedkyně sněmovny a strany nemá žádnou výraznější odbornost, kterou by mohla studentům nabídnout, a její funkce a aktuální postavení jsou natolik jen politické a natolik spjaté s jedinou politickou reprezentací, že podobné hovory se studenty za nic jiného než politickou propagaci nelze považovat.

Zvážím proto v tomto smyslu podnět České školní inspekci.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Prohlášení k výsledku voleb do Evropského parlamentu 2024

23:08 DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Prohlášení k výsledku voleb do Evropského parlamentu 2024

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastnila voleb do EP a obdržela v nich 12 448 hlasů, tj. 0,41%. V pořadí …