Šimral (Piráti): Koordinátoři pomohou s organizací testování ve školách

28.03.2021 8:39 | Zprávy
autor: PV

Žáci určených škol pro vybrané profese se od zítra budou moci nechat dobrovolně testovat na covid-19

Šimral (Piráti): Koordinátoři pomohou s organizací testování ve školách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Šimral

Nad plánem návratu dětí do škol stále visí velké otazníky. Praha už začátkem března zaslala Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy dopis s návrhem postupu, jenž by měl snížit dlouhodobé negativní dopady koronaviru na vzdělání, ale i na duševní a fyzické zdraví dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Pokolikáte už tu byl pokus odvolat šéfku EK?

Ne že bych s ní sympatizoval, ale buď by bylo na místě pro její odvolání získat nejprve větší podporu anebo se zabývat něčím podstatným, co lze změnit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Piráti s celou opozicí sbírají podpisy pro nedůvěru vládě

7:17 Piráti s celou opozicí sbírají podpisy pro nedůvěru vládě

Premiér podle pirátů kryje ministra, který vydírá prezidenta.