Skopeček (ODS): Z Andreje Babiše se definitivně stal obyčejný utrácející socialista

09.04.2016 18:50

Andrej Babiš dnes představil neakceptovatelné cíle rozpočtové politiky na nejbližší roky. Není možné v zájmu daňových poplatníků přistoupit v dobách ekonomického růstu na 60miliardový schodek rozpočtu v příštím roce a 50miliardový schodek rozpočtu v roce 2018. To je projev neschopnosti hospodárně a efektivně nakládat s penězi daňových poplatníků.

Skopeček (ODS): Z Andreje Babiše se definitivně stal obyčejný utrácející socialista
Foto: Archiv JS
Popisek: Jan Skopeček
reklama
Tímto se z ministra financí definitivně stává obyčejný socialista, který si libuje ve vysokých deficitech v dobách ekonomického růstu, v přerozdělování peněz daňových poplatníků a tedy i ve vysokých daních. Přitom ještě v červnu roku 2014 v pořadu OVM hovořil Babiš o tom, že vyrovnaného rozpočtu bychom mohli dosáhnout v roce 2017. Schopný a úspěšný ministr financí by to v době stávajícího ekonomického růstu jistě dokázal. Andrej Babiš ukazuje, že toho schopen není.

Všechny politické strany, které si v zájmu ekonomické stability naší země přejí zdravé veřejné finance, musí ministru financí poslat vzkaz, ještě dokud je čas. S takto špatným a neumětelským rozpočtem nelze předstoupit před Poslaneckou sněmovnu. Jestli chce Andrej Babiš takto řídit svoji firmu, prosím, stát mu ale nepatři a daňoví poplatníci si zaslouží lepší a zdravější rozpočet.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Michálek (Piráti): Zrada na učitelích

17:36 Michálek (Piráti): Zrada na učitelích

Projev na 104. schůzi Poslanecké sněmovny 15. června k návrhu změny zákona o pedagogických pracovníc…