Sládek (SPR-RSČ): Pindík ve slipech a sláma v hlavě

31.01.2017 5:34 | Zprávy
autor: PV

Dějí se podivné věci na česko-moravsko-slezské politické scéně. Začněme u naší mateřštiny. Čeština je řeč velmi bohatá a dokáže být logická, poetická, ale i vulgární až vyloženě sprostá. Daleko více než jakýkoliv jiný jazyk.

Sládek (SPR-RSČ): Pindík ve slipech a sláma v hlavě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Máme tedy nástroj, kterým jiné národy vybaveny nejsou. Nepočítám ovšem ty přivandrovalce, kteří sice zastávají z nějakého mně nepochopitelného důvodu, funkce ve vedení českého státu, ale náš jazyk se nenaučili, anebo z něho pochytili jenom několik nespisovných, až vulgárních výrazů.

Protože jazyk je nástrojem myšlení měli bychom být schopni jeho výhod využít k analýze i syntéze poznatků, které by nám měly umožnit velmi rozumné rozhodování.

Zatím se tak bohužel neděje, a tak musíme poslouchat tirády rádoby myslitelů a rádoby politiků, kteří nás zahrnují naprostými logickými nesmysly, které nám jako bonus trhají uši.

Zatím to vypadá, že v hitparádě vulgarit a ubohých hloupostí vede súdruh Babiš. Nejprve močil na pisoáru s početným obecenstvem. Takto masově sledovaný úkon se mu nejspíše zamlouval natolik, že se u této pro normálního člověka intimní záležitosti nechal fotografovat. Fotografie jsem naštěstí neviděl, ale jejich protagonista byl jistě nadmíru spokojen. Jak jinak si vysvětlit, že v televizním studiu začal vytahovat na světlo světa svého pindíka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…