Sobotka: Velice rád si o „úspěšnosti“ politiky eskalace sankcí s opozicí popovídám

01.09.2014 15:00 | Zprávy

Reakce premiéra Sobotky na vyvolání mimořádné schůze sněmovny

Sobotka: Velice rád si o „úspěšnosti“ politiky eskalace sankcí s opozicí popovídám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Těším se na sněmovní debatu. Já si za vším, co jsem řekl, přirozeně stojím. Jako odpovědný premiér suverénního státu nemohu dát předem souhlas k sankcím, o kterých nám nebyly doposud poskytnuty žádné podrobnější informace.

Teprve až nám Evropská komise návrh na nové sankce předloží, můžeme ho posoudit, zvážit všechny dopady a říci své připomínky. Velice rád si o „úspěšnosti“ politiky eskalace sankcí s pravicovou opozicí na mimořádné schůzi popovídám. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Vlada.cz

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Můj návrh zákazu elektrokoloběžek znovu projedná rada

19:05 Hřib (Piráti): Můj návrh zákazu elektrokoloběžek znovu projedná rada

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu zákazu elektrokoloběžek v Praze