Starostové pro jižní Moravu: Soutěž o největší jihomoravskou díru

22.07.2016 13:05

Starostové pro jižní Moravu organizují hlasovací anketu o největší výmol na jižní Moravě.

Starostové pro jižní Moravu: Soutěž o největší jihomoravskou díru
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí
reklama

Tristní stav pozemních komunikací v Jihomoravském kraji. Téma, které trápí většinu obyvatel našeho kraje. Starostové se rozhodli pomoci. Vítězný výmol hodlají opravit bez pomoci veřejných rozpočtů na vlastní náklady. V současné chvíli soutěží na stránce (ZDE) osm děr na silnicích. Jsou mezi nimi výmoly brněnské, vesnické i ty na vozovkách mezi dvěma obcemi. „Anketu jsme teprve otevřeli, vyhrát může kterýkoliv výmol. I ten ve vaší vesnici. Pošlete nám fotku, hlasujte a my vám jej přijedeme opravit,“ sděluje jednoduchý návod jak se zapojit a se „svým“ výmolem v anketě uspět krajský předseda Starostů Radomír Pavlíček.

Aktuálně první příčku drží výtluk v obci Březina, která je relativně malou obcí v jižní části Drahanské vrchoviny. „Aktuální pořadí je důkaz, že může vyhrát skutečně každý. Už nás nebaví jenom krčit rameny. Jsme starostové, staráme se, tak pomůžeme alespoň v jednom místě,“ dodává starosta Brna-severu a kandidát na hejtmana Martin Maleček.

Starostové pro jižní Moravu hodlají vyčlenit část prostředků na kampaň a investovat ji právě do oprav vítězné silnice. „Slibujeme si od akce hlavně to, že se nám podaří vtáhnout lidi do místního dění. Aby se zajímali o své okolí. Dáváme jim bezplatnou šanci změnit svůj kousek světa jenom tím, že se aktivně zapojí,“ vysvětluje podstatu soutěže Martin Maleček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Wolf: Začíná rekonstrukce tří domů na Masarykově náměstí

16:50 Primátor Wolf: Začíná rekonstrukce tří domů na Masarykově náměstí

V Karviné byla předáním stavby zhotoviteli (Metrostav a.s.) zahájena rekonstrukce tří domů na Masary…