Štěpánek (TSS): Věc, která je u politika obzvlášť důležitá

27.09.2021 9:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k zásadovosti předsedkyně Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové

Štěpánek (TSS): Věc, která je u politika obzvlášť důležitá
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Jestli někomu opravdu přeju volební úspěch, je to Zuzka Majerová. Ne proto, že jsme už léta přátelé, ale pro její pracovitost, píli a nasazení. Fakt asi neznám nikoho jiného, kdo by před volbami s větší poctivostí obrážel města i vesnice při kontaktní kampani a po večerech či na cestách ještě neúnavně psal a postoval příspěvky na sociální sítě.

A pak je tu ještě jedna důležitá věc, která je u politika obzvláště důležitá. Zuzce na rozdíl od mnoha jiných nechybí smysl pro spravedlnost. A také charakter. Když Fiala a spol. nachystali na mladého Klause onu levárnu s jeho vyloučením, byla Zuzana jediná z celého poslaneckého klubu ODS, kdo se postavil na stranu elementární lidské slušnosti, solidarity a spravedlnosti. A udělala to přes to, že pro ni osobně to znamenalo opustit jistotu zavedené strany a vykročit do neznáma.

Zmiňovanou píli a nasazení ocenili voliči před čtyřmi lety množstvím kroužků, které Zuzce ve výsledku pomohly přeskákat na kandidátce z nevolitelného na první místo a usednout ve sněmovně. Stejné pracovní nasazení nyní tahle pohledná zrzka předvádí coby předsedkyně volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci a kandidátka na premiérku. Budu opravdu rád, když to voliči ocení i tentokrát.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Drahoš: Absurdní drama

10:54 Senátor Drahoš: Absurdní drama

Komentář na facebookovém profilu k zveřejněným informacím o zdravotním stavu prezidenta Zemana