Stropnický (SZ) k parkovišti na Malé Straně: Doporučil bych poslancům MHD

26.02.2016 12:23 | Zprávy
autor: PV

Malostranské náměstí by mělo být bez aut. Podle vítězného návrhu architektonické soutěže, by parkoviště na Malostranském náměstí mělo být přeměněno na klidovou zónu.

Stropnický (SZ) k parkovišti na Malé Straně: Doporučil bych poslancům MHD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Matěj Stropnický

Bouří se ale poslanci: měli by to prý od svých aut do práce daleko. Má městská část zohledňovat potřeby Parlamentu? „Je ke zvážení, jestli auto je ten jediný a vhodný dopravní prostředek pro poslance. Je celá řada občanů České republiky a jejich počet narůstá, kteří využívají i jiné způsoby – například veřejnou dopravu. To bych poslancům doporučil,” uvedl v Českém rozhlasu předseda zelených Matěj Stropnický. Poslechněte si celý duel Matěje Stropnického s poslancem Romanem Váňou z ČSSD na webu Českého rozhlasu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.