Stropnický dovnitř pražského ANO: Mám toho hodně, ale kvalitní tým mi pomůže

09.11.2015 7:26 | Zprávy
autor: PV

EXKLUZIVNĚ Mimořádná situace vyžaduje mimořádné kroky. A v takové situaci se pražské ANO nachází. Rád bych vám proto sdělil, že jsem se rozhodl přijmout výzvu, se kterou mě oslovili někteří z vás a kterou podpořil pan předseda Andrej Babiš.

Stropnický dovnitř pražského ANO: Mám toho hodně, ale kvalitní tým mi pomůže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický

V sobotu 14.11. se budu ucházet o vaše hlasy pro zvolení na post krajského předsedy. Nebylo pro mě snadné učinit takové rozhodnutí. Krize na magistrátu je ale vážná a vyžaduje jasná řešení vedoucí k žádoucí stabilizaci. Celkové fungování Hnutí ANO v kraji Praha má rovněž rezervy. Je třeba učinit některé změny, které již nelze odkládat.

Řeknete si, že mám jako ministr obrany práce a odpovědnosti už tak dost. Že na Prahu nebudu mít dost času a energie. Samozřejmě, taková námitka se nabízí. Dovolím si s ní ale nesouhlasit. Dobrou organizací, ve spolupráci s kvalitním týmem a patřičným nasazením všech se dá zvládnout mnohé. Velice významnou roli v tom budou přirozeně hrát také krajští místopředsedové. Je bezpodmínečně nutné, aby tvořili s novým předsedou, ať už to bude kdokoliv, jednolitý a kompaktní dělný tým. A aby také nejen celé krajské předsednictvo, ale i jednotlivé oblastní organizace včetně všech svých členů, zkrátka abychom my všichni pochopili a vzali za své, že jde o hodně a že musíme všichni přiložit ruku k dílu. Neúspěch v Praze by měl silný negativní efekt i pro jiné regiony. Neúspěch v Praze by nás výrazně poškodil. Neúspěch v Praze si nemůžeme dovolit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.