Svobodní: Opravdu už si připadáme jako v Kocourkově

21.10.2021 22:21 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k státní podpoře firem, omezujících výrobu

Svobodní: Opravdu už si připadáme jako v Kocourkově
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Vláda nemá dost peněz, aby lidem, které diskriminuje a požaduje po nich negativní testy, tyto testy zaplatila, ale má dost peněz, aby je rozdávala Škodovce na úkor ostatních zaměstnanců. To nám hlava nebere a opravdu už si připadáme jako v Kocourkově.

Z daní zdravě fungujících firem, kterým dnes chybí pracovníci kvůli nedostatku pracovních sil na trhu, plánuje vláda platit zaměstnance, kteří nebudou chodit do práce. Je naprosto zřejmé, že takové zásahy státu poškozují všechny zdravé firmy, produkující žádané výrobky.

Budoucí vláda v první řadě nesmí zavádět lockdown (či jinak komplikovat podnikatelům činnost), a následně musí ukončit dotování těch, kteří již nezvládají dávat svým zaměstnancům práci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

4:33 Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že do sněmovny dorazil kompletní spis ke kauze Čapí hníz…