Svobodní: Opravdu už si připadáme jako v Kocourkově

21.10.2021 22:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k státní podpoře firem, omezujících výrobu

Svobodní: Opravdu už si připadáme jako v Kocourkově
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Vláda nemá dost peněz, aby lidem, které diskriminuje a požaduje po nich negativní testy, tyto testy zaplatila, ale má dost peněz, aby je rozdávala Škodovce na úkor ostatních zaměstnanců. To nám hlava nebere a opravdu už si připadáme jako v Kocourkově.

Z daní zdravě fungujících firem, kterým dnes chybí pracovníci kvůli nedostatku pracovních sil na trhu, plánuje vláda platit zaměstnance, kteří nebudou chodit do práce. Je naprosto zřejmé, že takové zásahy státu poškozují všechny zdravé firmy, produkující žádané výrobky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Milan Krajča byl položen dotaz

Lítost nad Íránčany

Vy opravdu litujete diktátory a teroristy, kteří zabili svými teroristickými útoky stovky ne-li tisíce lidí? Režim, který neuznává základní lidská práva? Za co je litujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Ukázkovější střet zájmů už snad ani neexistuje

11:17 Richterová (Piráti): Ukázkovější střet zájmů už snad ani neexistuje

Projev na 13. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. března 2026 k údajnému střetu zájmů poradkyně minis…