TOP 09: Fórum K. Schwarzenberga má přes 5000 registrovaných příznivců

30. 7. 2013 22:24

Fórum Karla Schwarzenberga má již více než 5 000 registrovaných příznivců, kteří se hodlají zapojit do jeho aktivit. Činnost tato platforma zahájila happeninegem koncem letošního května.

TOP 09: Fórum K. Schwarzenberga má přes 5000 registrovaných příznivců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek
reklama

„Jsme velmi mile potěšeni nečekaným zájmem lidí, kteří se prostřednictvím dotazníků registrují na webu www.karlovoforum.cz. Velká část příznivců má zájem aktivně ve Fóru pracovat na konkrétních projektech a nabízejí různou formu pomoci a spolupráce. Mnozí nám navíc píšou,že hodlají do Fóra přivést své další známé, kteří se rovněž zajímají o politiku a společenská témata,“ uvedl člen správní rady Fóra Karla Schwarzenberga Marek Vocel.

Příznivci také dávají konkrétní náměty a navrhují témata pro diskuse a setkání. „Budeme se všemi zabývat a iniciativy, které budou v souladu s cíli Fóra, buď podpoříme, nebo je po dohodě začleníme do našich projektů,“ doplnil Vocel.

Fórum Karla Schwarzenberga již nyní plánuje první aktivity. „V první fázi chceme organizovat diskusní setkání s přihlášenými příznivci. Karel Schwarzenberg si chce sám poslechnout, jaká témata je nejvíce zajímají. Během podzimních měsíců pak již budeme organizovat tematické diskuse v několika krajských městech a zamíříme i do menších sídel,“ doplnil výkonný ředitel Fóra Filip Štědrý.

Cílem Fóra Karla Schwarzenberga je povzbudit zájem lidí o politiku přivést do ní nové lidi. Fórum bude vyvíjet široký okruh aktivit. Nebude se zabývat jen celostátními, ale i důležitými místními tématy. Zároveň bude podporovat i místní iniciativy. Fórum bude pořádat konference a semináře ke konkrétním tématům, ale i neformální diskuse, například v rámci projektu Pivo s Karlem.

Zakladatelem Fóra a předsedou jeho devítičlenné správní rady je Karel Schwarzenberg.
Marek Pražák
 mluvčí Fóra Karla Schwarzenberga

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: TOP 09

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Pandemie ukázala, že ČR není na digitální budoucnost ještě zcela připravena

22:31 Fiala (ODS): Pandemie ukázala, že ČR není na digitální budoucnost ještě zcela připravena

Komentář na facebookovém profilu k Světovému dni telekomunikací a informační společnosti