TOP 09: Jedeme do krajů, pojďte se s námi bavit o budoucnosti

18.02.2017 10:49 | Zprávy
autor: PV

TOP 09 v Pardubicích odstartovala roadshow s názvem Vize 2030. Ideu úspěšné České republiky chce více představit a diskutovat se všemi, kdo mají zájem debatovat o budoucnosti země.

TOP 09: Jedeme do krajů, pojďte se s námi bavit o budoucnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek

Na první diskusi vyjelo hned pět mluvčích Vize, mezi nimi i předseda Miroslav Kalousek. TOP 09 pozve během dvou měsíců na debatu občany ve všech čtrnácti krajských městech, včetně Prahy.

První z patnácti setkání se ve středu konalo právě v Pardubicích. „Každý člověk plánuje svůj život na období delší než čtyři roky volebního období. Debata o vzdálenější budoucnosti naší země je velmi důležitá, protože mnoho kroků musíme začít už dnes,“ řekl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Spolu s ním do východních Čech vyrazil také 1. místopředseda TOP 09 a mluvčí Vize pro oblast zahraniční politiky Marek Ženíšek, mluvčí Vize pro sociální oblast místopředsedkyně Jitka Chalánková, člen předsednictva a jeden z mluvčích Vize pro životní prostředí Tomáš Tesař, a také mluvčí pro mladou generaci radní Teplic Dominik Feri. Další diskuse s Vizí je v plánu už 6. března v Praze. Program dalších setkání najdete na webu top09.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ševčík (SPD): Pane Činčilo, zvedli jste dluh o bilion a 200 miliard. Nastudovat!

20:06 Ševčík (SPD): Pane Činčilo, zvedli jste dluh o bilion a 200 miliard. Nastudovat!

Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 4. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.