Trikolora podpoří Andreje Babiše

20.01.2023 19:21 | Tisková zpráva

Trikolora vyslovuje do druhého kola prezidentské volby podporu Andreji Babišovi a jeho volbu tímto doporučuje také všem svým členům a příznivcům.

Trikolora podpoří Andreje Babiše
Foto: Trikolora
Popisek: Trikolora - logo

Již ve svém prvním stanovisku k volbě prezidenta republiky ze dne 30. 11. 2022 Trikolora jasně deklarovala, že ve druhém kole nepodpoří žádného z kandidátů, kteří mají cokoli společného s vládní pětikoalicí. Máme totiž zato, že hlava státu by se za současné situace měla z mnoha dobrých důvodů rekrutovat spíše z opozice. A to také proto, že kabinet Petra Fialy považujeme za vládu národní zkázy.

Připomínáme rovněž, že dopisem ze dne 3. 10. 2022 jsme vyzvali předsedy obou sněmovních opozičních stran, ANO a SPD, aby opozice postavila společného prezidentského kandidáta. Bohužel, nestalo se. Faktem ale je, že již tehdy Andrej Babiš na naši výzvu reagoval pozitivním způsobem a byl připravený o tom jednat.

Chápeme, že pro některé voliče nemusí být ani jeden z kandidátů ideální volbou, jako politická strana ale cítíme povinnost vyjádřit se naprosto jednoznačně. Ostatně již evangelista Matouš říká: „Vaše řeč budiž ano, ano – ne, ne. Co je nad to, je od zlého.“

Zuzana Majerová
předsedkyně Trikolory

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Vykašlali jste se na živnostníky

To, že nechápete, že spousta OSVČ dělá za minimální mzdu vysvětluje, proč sami sobě platy neustále zvyšujete. Napadlo vás, ale že prostě někdo nemá na výběr, a že je rád i za tu minimální mzdu? A vy nám ještě házíte klacky pod nohy, místo toho, abyste byli rádi, že makáme? To má jakou logiku? Fakt ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Novák (ANO): Ministr Válek před dvěma měsíci sliboval řešení, to je stále v nedohlednu

13:07 Novák (ANO): Ministr Válek před dvěma měsíci sliboval řešení, to je stále v nedohlednu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nedostatku léků.