Trnka (TOP 09): Obvod plýtvá penězi z rozpočtu na sebeprezentaci

11.12.2016 17:52 | Zprávy

Zastupitelé TOP 09 nepodpořili rozpočet městského obvodu Plzeň 1, který na rok 2017 vyhradil 5 milionů korun na propagační akce.

Trnka (TOP 09): Obvod plýtvá penězi z rozpočtu na sebeprezentaci
Foto: TOP 09 / Ivan Štefko
Popisek: Tomáš Trnka

„Na zastupitelstvu městského obvodu Plzeň 1 byl schválen rozpočet na rok 2017. Koalice ČSSD, ANO, Občané patrioti a KDU-ČSL v něm prosadil více než 5 milionů pro oddělení tzv. vnějších vztahů. Velká část z těchto peněz má jít na sebeprezentaci vedení obvodu prostřednictvím různý akcí, projektů a zejména inzerce v médiích. Nemohli jsme takový rozpočet podpořit,“ říká zastupitel Městského obvodu Plzeň 1 za TOP 09 Tomáš Trnka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mračková Vildumetzová (ANO): Kdo na pana předsedu tlačil?

8:19 Mračková Vildumetzová (ANO): Kdo na pana předsedu tlačil?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k projednání bitcoinové kauzy Senátem