Trojkoalice: Koalice v Praze se definitivně rozpadla, naši radní pracují dál

10.11.2015 14:18 | Zprávy
autor: PV

Sociální demokracie v Praze dnes opustila koaliční jednání a ohlásila definitivní konec koalice. Trojkoalice bude nadále pracovat na tom, aby pražské městské části nemusely příští rok existovat v rozpočtovém provizoriu.

Trojkoalice: Koalice v Praze se definitivně rozpadla, naši radní pracují dál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

„Naši radní zůstávají v Radě i bez koaliční smlouvy. Při jednání s partnery z ANO jsme se dohodli, že dovedeme Prahu do 17. prosince ke schválení rozpočtu hlavního města Prahy, aby městské části mohly hospodařit bez rozpočtových provizorií. Nyní začínáme vyjednávat, prioritou členů Trojkoalice je nalezení programového průniku,“ říká Petr Štěpánek (Zelení/Trojkoalice).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.