Stát se rozhodl, že vytvoří další tunel do našich peněženek.Jako vždy je to maskováno solidaritou a pomocí chudým. A pomáhat je přeci solidární. Jenže, jaký je zde mechanismus chudoby?
Jako jeho spouštěč bych neváhal označit vysoké daně. Musíme si uvědomit, že zhruba 3/4 toho, co si vyděláme prací je zabaveno státem ve formě daní, poplatků, povinného pojištění (ano, zdravotní a sociální pojištění je forma daně), DPH, spotřebních daní, DPH ze spotřebních daní (ano, daně náš milovaný sociální stát zdaňuje), cel.....atd.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


