Úsvit-NK: Vláda si dělá, co chce. Obsadíme hranice! Přijďte demonstrovat proti kolaboraci premiéra

23.03.2016 15:10 | Zprávy
autor: PV

Premiér Sobotka nerespektuje usnesení Výboru pro evropské záležitosti neustupovat vydírání Turecku. Premiér Sobotka odmítá vysvětlit, proč jednal v rozporu s usnesením výboru. Vláda odmítá preventivní kontrolu hranic.

Úsvit-NK: Vláda si dělá, co chce. Obsadíme hranice! Přijďte demonstrovat proti kolaboraci premiéra
Foto: Úsvit - Národní koalice
Popisek: Úsvit - Národní koalice

Odmítá naše návrhy jak by ČR mela bojovat po vzoru Maďarska a Slovenska proti kvótám a proti Islámskému terorismu. Za včerejšek a dnešek jsme vyčerpali všechny prostředky, které opoziční strana ve sněmovně má.

Tomuto zmaru nyní již nelze čelit ve sněmovně, ale jedině demonstrací a vyjádřením nesouhlasu maxima občanů s probruselskou Sobotkovu kolaboraci. Z tohoto důvodu v sobotu  9.4. od 13.00 svoláváme demonstraci na hraniční přechod Cínovec na Teplicku v Ústeckém kraji. Na hraniční přechod za Kraslicemi v Karlovarském kraji.

Jde o hraniční přechody přes které k nám přichází imigranti z Německa. V Německu jsou ubytovny pro imigranty, ze kterých mohou volné imigrantů odcházet, nelegálně překračují naše hranice a pohybuji se na našem území. Přes protesty občanů Německa policie proti imigrantům nezasahuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.