Vandas (DSSS): Senát? Udělám jim tam trochu BoRo

31. 7. 2016 12:30

Pro ty, kteří neznají zkratku BoRo, uvedenou v nadpisu mého příspěvku, pro vysvětlení dodávám, že jde o výraz hojně užívaný v dávných dobách základní vojenské služby za dob komunismu, kterou jsem absolvoval i já. BoRo neboli bojové rozdílení, znamenalo rozruch, pozdvižení, poplach. Prostě něco, s čím nikdo dopředu nepočítal.

Vandas (DSSS): Senát? Udělám jim tam trochu BoRo
Foto: DSSS
Popisek: Tomáš Vandas, předseda DSSS
reklama

V souvislosti s mojí kandidaturou do Senátu ve volebním obvodě Ústí nad Labem dostávám logické otázky, proč do této instituce kandiduji. Nikdy jsem se netajil s tím, že mám vůči Senátu negativní postoj, je to zbytečná a drahá instituce, která slouží jen k tlachání o nesmyslech. Což ostatně v dnešním pojetí politiky není jen tento případ.

Na druhou stranu mi ale z popudu mých příznivců přišlo docela zajímavé se o to pokusit. Kdyby se to totiž povedlo, a já byl senátorem zvolen, nejenže by to znamenalo šok pro vládní zkorumpovanou garnituru a kulturní a humanistickou frontu, ale garantuji vám, že bych jim tam udělal pořádný rozruch, až by se jim dělaly mžitky před očima. Hysterické reakce různých sluníčkářů a multi-kulti fanatiků, či vztekem rozšklebené obličeje našich nepřátel by jistě také stály za to.

Nikdy mi nešlo o žádné koryto. Obešel jsem se bez něj dosud a obejdu se bez něj i nadále. Jde mi však o to, abych mohl lépe, v tomto případě z pozice ústavního činitele, prosazovat národní myšlenku a boj za naši zemi, za slušné občany. Jestli mi v tomto úsilí pomůžete i vy  svým hlasem, budu velmi rád.   

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS a TOP 09: Senát podpořil přijetí pomoci z NATO a EU

9:09 ODS a TOP 09: Senát podpořil přijetí pomoci z NATO a EU

Senátoři ODS a TOP 09 vítají přijetí pomoci od spojenců NATO a EU. Zároveň podporují vyplácení ošetř…