Pro ty, kteří neznají zkratku BoRo, uvedenou v nadpisu mého příspěvku, pro vysvětlení dodávám, že jde o výraz hojně užívaný v dávných dobách základní vojenské služby za dob komunismu, kterou jsem absolvoval i já. BoRo neboli bojové rozdílení, znamenalo rozruch, pozdvižení, poplach. Prostě něco, s čím nikdo dopředu nepočítal.
Foto:
DSSS
Popisek: Tomáš Vandas, předseda DSSS
reklama
V souvislosti s mojí kandidaturou do Senátu ve volebním obvodě Ústí nad Labem dostávám logické otázky, proč do této instituce kandiduji. Nikdy jsem se netajil s tím, že mám vůči Senátu negativní postoj, je to zbytečná a drahá instituce, která slouží jen k tlachání o nesmyslech. Což ostatně v dnešním pojetí politiky není jen tento případ.
To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.