Vinklátová (SLK): Liberecký kraj zve žadatele o dotace na kulturu na konzultace

10.01.2020 6:34 | Zprávy

Dotační programy na podporu rozvoje kultury, památkové péče a cestovního ruchu v regionu vypsal v druhý lednový den tohoto roku Liberecký kraj.

Vinklátová (SLK): Liberecký kraj zve žadatele o dotace na kulturu na konzultace
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Květa Vinklátová

Pro ty, kteří se budou chtít informovat blíže, vypsal kraj otevřené konzultační hodiny. Během nich správci jednotlivých programů objasní případné otázky či podmínky dotačních titulů. 

„Mezi žadateli jistě budou ti zkušení, ale i tací, kteří u nás budou žádat o dotaci poprvé. Mohou přijít s výborným projektem, který si zaslouží podporu kraje a právě konzultace jim umožní vyvarovat se chyb, které by je mohly vyloučit ze soutěže,“ uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

23:00 Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útoku ruských dronů