Vítek (Patrioti): Kdy obsadí radikální muslimové kavárnu Slavia?

15.12.2014 19:23 | Zprávy

V Sydney před více než hodinou zapadlo slunce. Zhruba ve stejnou chvíli podle novináře Chrise Reasona zhasla světla v kavárně. Nyní je v oknech podniku vidět pouze vlajka s arabským nápisem.

Vítek (Patrioti): Kdy obsadí radikální muslimové kavárnu Slavia?
Foto: archiv
Popisek: Jiří Vítek, předseda pražských Patriotů

Co je důvodem strachu, že něco podobného se může klidně stát i u nás? Smířlivost a slabost. Jakoukoliv smířlivost oni chápou jako svou výhru a naši slabost. Problém je ten, že oni se nebojí zemřít pro svoji věc a my se bojíme, abychom tu jejich věc neurazili. Ukázkou té přehnané mediální "opatrnosti" je, že policisté v Sydney údajně neznají motiv pachatelů, tedy pokud si někdo na "obsazené" území vyvěsí vlajku s nápisem Lá iláha illálláhi wa Muhammadun rasúlulláhi ve formátu jaký používá IS, tak je ten motiv snad zřejmý, je to náboženská válka, tedy jestli se neprokáže, že útočník(ci) jsou uprchlíci z psychiatrické léčebny.

Jste ovce, tak nás nechte dělat politiku

Ono je to tak, že jsou u nás ty demokratické principy dávno jen kusem papíru. Názor politiků je, že referendum k přistěhovalectví ne, protože ještě nejsme připravení a dopadlo by špatně. Taková je naše demokracie! Nejprve pořádně zmasírovat mozky ovcí, vytvořit několik štědře dotovaných spolků a sdružení, které se budou s nejdražší PR agenturou vysmívat našemu vlastenectví, dělat z nás nacistické xenofóbní zrůdy. Nebo jako v sousedním Německu ožralé fotbalové fanoušky (Od severu až na jih země se ve velkých městech mobilizují tisíce lidí a vydávají na „Patriotistické pochody proti islamizaci Západu“ (PEGIDA).Tedy u nás chtějí někteří slaboučcí politici referendum uskutečnit teprve tehdy, když bude výsledek takový, jaký je požadován někým z bruselského stolce ( tedy nikdy).Kolem sebe sledujeme propagandu grantových vyžírek z neziskovek, co na imigraci skrze tyto budoucí klienty svých tzv. integračních programů čekají s otevřenou velkou nenažranou dlaní. Mne jen zaráží, že naše křesťanská církev i velké neziskovky už nekonají a nesnaží se zapojit do nějaké platformy pomoci křesťanským uprchlíkům nebo vykoupením jezídských žen.Ty špinavá prasata na ně mají ceník i manuál jak je znásilňovat!

Otevřít Českou republiku muslimskému přistěhovalectví je zradou budoucích generací, které se mohou velmi rychle stát obětí islámského násilí nebo určité části státu mohou dopadnout například jako srbské Kosovo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA, MPA byl položen dotaz

Rodiče

Dobrý den, mohu se zeptat, kdo přesně ze senátorů stojí za návrhem, aby rodič, který nemá po rozvodu dítě v péči, mohl být z důležitých rozhodnutí života dítěte vyloučen? Já nevím, podle mě to není úplně správné, i když zase někdy je mezi rodiči domluva obtížná a doplácí na to právě dítě, což také n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

22:33 Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…