Vítová (ANS): Prohlášení Aliance národních sil a Národní demokracie o spolupráci

13.03.2021 16:50

Představitelé ANS a ND se dne 10. 3. 2021 domluvili na koaliční spolupráci pro volby do PS PČR v roce 2021. Hlavními tématy programové shody je vystoupení z EU a z NATO, stop protiprávní koronavirové hysterii a zdravotní a ekonomické genocidě národa.

Vítová (ANS): Prohlášení Aliance národních sil a Národní demokracie o spolupráci
Foto: aliancens.cz
Popisek: Aliance národních sil - logo
reklama

Oba politické subjekty ve svých programech dlouhodobě a komplexně zdůrazňují, že z  hlediska odborných analýz vnějších a vnitřních bezpečnostních hrozeb je tou největší hrozbou pro celý náš národ členství v EU a v NATO, a proto je naprosto nezbytné okamžité vystoupení z EU (dle Lisabonské smlouvy čl. 50) a z NATO (dle Washingtonské smlouvy čl. 13).

Anketa

Je Miloš Zeman dobrým prezidentem? (Ptáme se od 10.3.2021)

79%
21%
hlasovalo: 38971 lidí

Členské státy EU jsou podle smluv z Maastrichtu, Amsterodamu (Maastricht I / II) a Lisabonu zavázány – bez ohledu na podobu a složení jednotlivých národních vlád – k praktikování pouze jednoho a to neoliberálního kapitalistického ekonomického modelu. EU je centrálně organizovaná a smluvně zaručená dominance nadnárodních finančních a hospodářských kartelů nad národními státy. EU a NATO jsou provázány ekonomicky, organizačně, personálně a logisticky.

Činnost EU a NATO je základním pohonem pro existenci všech ostatních hrozeb, jakými jsou  vzrůstající vojenské soupeření mezi světovými mocnostmi, mezinárodní terorismus a strategicky řízená migrace, lockdown a decimace národní ekonomiky, ničení vzdělanosti mládeže, povinné testování i očkování proti tzv. pandemii, smrtelně vysoké limity neionizujícího záření, sítě 5G ohrožující genetiku člověka atd. 

ANS a ND absolutně odmítají takzvané nepovinné testování, očkování i plánované čipování, které je protiústavní a hlavně protilidské! Všichni obyvatelé ČR jsou protiprávně vydíráni a zneužíváni vládou a parlamentem a záměrně falešně informováni mainstreamovými médii.

ANS i ND si jsou jako jediné dva politické subjekty v ČR vědomy toho, že návrat k normálnímu životu znamená zásadní změnu neoliberálního kapitalistického systému a ne pouze návrat před koronavirovou hysterii. Právě stávající neoliberální kapitalistický systém je zdrojem současné  situace, kdy jsou fyzicky a ekonomicky ohroženy životy lidí a samotná existence našeho národa.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

Převzato z Profilu.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

  • ANS
  • Aliance národních sil - předsedkyně
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

19:00 Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

Přepis nedělního pořadu Andreje Babiše „Čau lidi“ – 20. června 2021