Vondráček (TOP 09): Andrej Babiš nemůže být prezidentem

05.01.2023 5:35

V průběhu posledních dvaceti let jsme si museli prožít zoufalství a beznaděj spojenou s nicotným prezidentováním dvou komických, mstivých a arogantních narcisů, kteří se v úvodu devadesátých let jako bezvýznamné figurky záhadně dostali na výsluní české politiky.

Vondráček (TOP 09): Andrej Babiš nemůže být prezidentem
Foto: TOP 09 / David Tesar
Popisek: Jiří Vondráček

Další pětileté funkční období s „prezidentem“ Babišem by znamenalo to nejhlubší morální a intelektuální dno a není nutné v tuto chvíli připomínat s tím související nezpochybnitelná fakta. Nesmyslné „mantře“ jeho údajné starostlivé péče o lidi nemůže uvěřit ani ten nejzoufalejší senior, který se mylně domnívá, že Babiš je schopen vyřešit i sebemenší problémy, které nás provází a budou nadále provázet.  Zde je nutné zdůraznit, že NEBYL, NENÍ A NIKDY NEBUDE!

Pokud bych si ty opravdové hodnoty, které bychom měli ctít, a ty skutečné problémy, které bychom měli řešit, měl spojit s mým zvyšujícím se důchodem a se samotným Andrejem Babišem, tak bych se nikomu nemohl podívat do očí. Ano, JSEM DŮCHODCE A NEBUDU V PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH VOLIT ANDREJE BABIŠE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Výdaje ze státního rozpočtu

Dobrý den, velice si vážím Vaší práce a toho, že vždy, co říkáte, máte doloženo grafy. Můžete zveřejnit graf nejvyšších 10 až 20 měsíčních výdajů z kapitol rozpočtu a pak to stejné u příjmů? Stále se jen přetřásají náklady na důchody. A co ostatní výdaje? Kam se ztrácí všechny peníze přijaté do rozp...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Vláda zvýší dluh až o 265 miliard

21:45 Svobodní: Vláda zvýší dluh až o 265 miliard

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k půjčce z Evropské unie