Vondráček (TOP 09): Andrej Babiš nemůže být prezidentem

05.01.2023 5:35 | Zprávy

V průběhu posledních dvaceti let jsme si museli prožít zoufalství a beznaděj spojenou s nicotným prezidentováním dvou komických, mstivých a arogantních narcisů, kteří se v úvodu devadesátých let jako bezvýznamné figurky záhadně dostali na výsluní české politiky.

Vondráček (TOP 09): Andrej Babiš nemůže být prezidentem
Foto: TOP 09 / David Tesar
Popisek: Jiří Vondráček

Další pětileté funkční období s „prezidentem“ Babišem by znamenalo to nejhlubší morální a intelektuální dno a není nutné v tuto chvíli připomínat s tím související nezpochybnitelná fakta. Nesmyslné „mantře“ jeho údajné starostlivé péče o lidi nemůže uvěřit ani ten nejzoufalejší senior, který se mylně domnívá, že Babiš je schopen vyřešit i sebemenší problémy, které nás provází a budou nadále provázet.  Zde je nutné zdůraznit, že NEBYL, NENÍ A NIKDY NEBUDE!

Pokud bych si ty opravdové hodnoty, které bychom měli ctít, a ty skutečné problémy, které bychom měli řešit, měl spojit s mým zvyšujícím se důchodem a se samotným Andrejem Babišem, tak bych se nikomu nemohl podívat do očí. Ano, JSEM DŮCHODCE A NEBUDU V PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH VOLIT ANDREJE BABIŠE.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Proč jste vlastně kandidovala do EP?

Dobrý den, neustále jste tvrdila a tvrdíte, jak chcete v EP hájit zájmy občanů, hlavně teda těch mladých, ale přitom chcete být eurokomisařkou. Proč jste tedy vlastně kandidovala do EP a myslíte to, co říkáte vážně? Já to třeba chápu tak, že EP je pro vás jen pojistkou, abyste nějakou funkci měla, k...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Naše budoucí prosperita je spojena s tím, aby EU fungovala „lépe“

20:01 Niedermayer (TOP 09): Naše budoucí prosperita je spojena s tím, aby EU fungovala „lépe“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prosperitě České republiky v Evropské unii.