Zahradil (ODS): Je opravdu třeba zbystřit

01.10.2023 10:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke konferenci o dezinformacích a hybridních hrozbách v Poslanecké sněmovně

Zahradil (ODS): Je opravdu třeba zbystřit
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Bývalý europoslanec ODS Jan Zahradil

Nedávno jsem psal o tom, že po jistém útlumu se znovu zaktivizovala lobby bojovníků proti “dezinformacím”, tvořená částí státní byrokracie, částí médií, částí neziskového sektoru + akademické sféry a částí politiků. Například zval místopředseda PS Bartošek na přednášku konspirátorky Alvarové. Ovšem doslova ilustrativním příkladem je konference o dezinformacích a hybridních hrozbách v PS a seznam jejích účastníků (ZDE).

Státem placenou byrokracii včetně silových složek zde zastupovalo hned 10 řečníků: 2x MV, 1x MO, 1x MZV, ředitel BIS, 2x kriminálka, 1x Policejní akademie, dále KPR a ÚV.
Média zastovaly veřejnoprávní(!) ČT a ČRo.
Nezisk + akademickou sféru reprezentovaly 3 vybrané “paměťové” instituce a 2x AV ČR.
A vše doplnili 2 politici, jedním z nich byl přímo pan ministr vnitra Rakušan. Třeba nám konečně objasní, že šifrovaný telefon musel používat nejen kvůli Agrofertu, ale aby jej nemohla odposlouchávat pátá kolona agentů východních nepřátelských režimů, jejichž nekalé rejdy chce zarazit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.