Zahradil (ODS): Mimořádné situace vyžadují mimořádná řešení

24.02.2022 15:45 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nutnosti zajištění energetické bezpečnosti

Zahradil (ODS): Mimořádné situace vyžadují mimořádná řešení
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Bývalý europoslanec ODS Jan Zahradil

Je načase si říci, že špatně promyšlená “dekarbonizace” evropské ekonomiky a energetiky zvyšuje naši závislost na ruském plynu a činí nás tak zranitelnějšími a vydíratelnějšími. Rusku se již nedá věřit, že této situace nezneužije.

Je načase minimálně odložit plánované postupné odstavení uhelného průmyslu - když víme, že hnědé uhlí je jedním ze dvou hlavních zdrojů výroby elektřiny u nás.

Je načase plně a bezpodmínečně rehabilitovat jadernou energetiku na evropské úrovni coby bezemisní zdroj a nedbat námitek zelených ideologů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Evropská unie má dost vlastních problémů

10:21 Svobodní: Evropská unie má dost vlastních problémů

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k snahám o urychlení vstupu Ukrajiny do EU