Zahradil (ODS): Teroristický útok v Paříži je nejen kriminálním činem

07.01.2015 20:11 | Zprávy
autor: ODS

Teroristický útok v Paříži je nejen kriminálním činem, ale také útokem na jednu ze základních evropských hodnot - svobodu slova a vyjadřování.

Zahradil (ODS): Teroristický útok v Paříži je nejen kriminálním činem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil (ODS)

Očekáváme proto nejen reakci ze strany státních orgánů - tedy dopadení a potrestání viníků. Očekáváme také, že všichni, kdo se hlásí k evropské civilizaci a chtějí být její součástí, tento útok jasně a jednoznačně odsoudí a distancují se od něj. Očekáváme to především ze strany těch náboženských představitelů a komunit, za stoupence jejichž náboženství - islámu - se pachatelé prohlásili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (SPD): Dvě pětiny Čechů sotva vyjdou s penězi. Tohle s tím děláme

6:04 Fiala (SPD): Dvě pětiny Čechů sotva vyjdou s penězi. Tohle s tím děláme

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k chudobě v ČR.