Zajíčková (ODS): Víno je součást naší národní kultury a české vinaře bychom měli podporovat

22.01.2024 14:01 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdanění vína.

Zajíčková (ODS): Víno je součást naší národní kultury a české vinaře bychom měli podporovat
Foto: ods.cz
Popisek: Renáta Zajíčková

Víno je součást naší národní kultury a české vinaře bychom měli podporovat –?? proč tedy více než dvě třetiny daňové úlevy pro tichá vína končí v zisku zahraničních velkovýrobců?

Jsou to miliardy, které může Česko investovat do vzdělávání nebo zdravotnictví. Nezapomínejme na to, že nadměrné pití stojí stát až 60 miliard ročně. Rozumně zdaněný má být zkrátka každý druh alkoholu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Rozpočet není vylhaný jako za vás. Naše čísla mluví jasně

21:02 Ministryně Schillerová: Rozpočet není vylhaný jako za vás. Naše čísla mluví jasně

Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 4. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.