Zelení: Plat a úřad ve Zlíně? Zásadní je, že občané jsou již 9 měsíců bez zastoupení v Senátu

08.07.2017 15:37 | Zprávy
autor: PV

Výzva senátoru Františku Čubovi k odstoupení

Zelení: Plat a úřad ve Zlíně? Zásadní je, že občané jsou již 9 měsíců bez zastoupení v Senátu
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Sledujeme se zájmem kauzu nepřítomnosti pana senátora Františka Čuby na jednáních senátu. Opakovaně se objevují výtky na to, že pan senátor Čuba pobírá plat a náhrady přesto že nechodí na jednání.

Co však považujeme za zásadní je fakt, že občané senátního obvodu Zlín, jsou již 9 měsíců bez svého zastoupení v senátu a tato situace bude pravděpodobně trvat i nadále ještě další 3 roky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Fakt myslíte, že můžeme dohnat Švýcarsko?

Podle mě absolutně ne a ve vystoupení z NATO vidím fakt velké riziko. Ono Švýcarsko má i jinou historii, ty třeba komunisté nezničili. Asi můj dotaz budete ignorovat, jako ostatní, ale i to dost svědčí o tom, jak jste tu údajně pro lidi. Asi jako byla Šichtařová a od ní jsem čekala hodně. Běla

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Nejúspěšnějším sportovcem kraje je lyžař Jan Zabystřan

22:31 Ústecký kraj: Nejúspěšnějším sportovcem kraje je lyžař Jan Zabystřan

Naprostou senzací skončil prosincový závod super-G v italské Val Gardeně pro Jana Zabystřana. Český …