Ženíšek (TOP 09): Díky Vám jsme uspěli

03.06.2019 14:30

Rád bych poděkoval za Vaši důvěru a podporu v evropských volbách. Nesmírně si vážím každé pomoci, která přispěla ke společnému výsledku.

Ženíšek (TOP 09): Díky Vám jsme uspěli
Foto: Hans Štembera
Popisek: 1. místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek

Vážení přátelé,

rád bych Vám poděkoval za Vaši důvěru a podporu v evropských volbách. Nesmírně si vážím každé pomoci, která přispěla ke společnému výsledku. Ať už to byla práce v kontaktní kampani, roznos letáků, vyvěšení plachty nebo plakátu, sdílení na sociálních sítích, sms či emaily rozeslané Vašim přátelům nebo práce v okrskové volební komisi.

Jen společným úsilím jsme i díky Vám obdrželi celkem 276 220 hlasů, což je 30 000 hlasů více než v posledních evropských volbách v roce 2014. Společně jsme dosáhli na dvouciferný výsledek téměř 12 procent všech hlasů a získali jsme tak 3 mandáty. V Evropském parlamentu tak následujících 5 let zájmy České republiky budou hájit naši dosavadní europoslanci Jiří Pospíšil, Luděk Niedermayer a Stanislav Polčák. Evropa jsme my a já Vám slibuji, že náš hlas v Evropském parlamentu bude slyšet.

Ukázalo se, že spojenectví demokratických stran má smysl a že jedině společně jsme silnější. Nyní je třeba na náš společný úspěch v evropských volbách navázat a pustit se do další práce. Už v příštím roce nás čekají krajské a senátní volby a v roce 2021 volby sněmovní. Věřím, že se nám i v těchto volbách podaří pokračovat ve spojování demokratických sil.

Bez Vaší podpory by to však nešlo.

Děkuji Vám, že stojíte za TOP 09!

MAREK ŽENÍŠEK
MÍSTOPŘEDSEDA TOP 09

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Koudelka: Nepěkná tečka

22:44 Koudelka: Nepěkná tečka

Ústavní vody rozvířil nález Ústavního soudu z 17. 4. 2019, II.ÚS 3212/18, který umožnil podnikatelům…