Jandák ZTOHOVEN děkuje. Dostal záplavu milých zpráv a telefonátů

22.11.2012 19:55 | Zprávy
autor: Radek Kraus

Poslanec za ČSSD a herec Vítězslav Jandák je asi jediný politik, který děkuje skupině ZTOHOVEN za to, že zveřejnila mobilní čísla na desítky politiků, včetně čísel na premiéra, prezidenta nebo ministra Kalouska. Jandák exkluzivně pro ParlamentniListy.cz přiznal, že tolik krásných zpráv a telefonátů nedostává ani k narozeninám.

Jandák ZTOHOVEN děkuje. Dostal záplavu milých zpráv a telefonátů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr kultury a exposlanec ČSSD Vítězslav Jandák

„Já Ztohoven děkuji! Protože od rána jsem dostal přes padesát telefonátů a sms zpráv a jen pouhé dva ohlasy byly negativní. Nejdřív volal nějaký člověk a začal nadávat, druhý pak poslal negativní zprávu. Ale jinak mi lidi volají z celé republiky, zdraví, povídají si a jsou milí. To, že tato skupina zveřejnila čísla politiků, nepovažuji za nějaké trestné nebo poškozující. Jsme politici, máme sloužit veřejnosti a i s tímhle musíme počítat,“ řekl Vítězslav Jandák ParlamentnímListům.cz.

Zatímco mnoho poslanců, ministrů a třeba i ministr financí Kalousek dostávají záplavy, desítky, ba stovky urážlivých, hanlivých, nenávistných sms zpráv a telefonátů, Jandák se setkal s naprostou většinou pozitivních ohlasů.

„Těší mne to a mám z toho radost. Možná to o něčem svědčí. I kdyby teď přišly nějaké hanlivé, pořád je to pro mne skóre naprosto drtivě pozitivní. Asi je to o tom, že si na nic nehraju, říkám, co si myslím a jsem k lidem upřímný. Nevím, ale tolik pozitivních ohlasů kolikrát nepřijde ani k Vánocům nebo narozeninám či svátku,“ pochvaluje si Jandák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Vydání Babiše

Na to, aby nebyl Babiš vydán se teď svádí dost věcí – rozumějte jeho rozhodnutí, kterými si nechce proti sobě poštvat své spojence. Co ale myslíte že nastane, až se rozhodne o jeho nevydání? Změní se jeho postoj ke koaličním partnerům a k tomu, jak bude rozhodovat a vystupovat? A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo má vliv na Petra Pavla? A zajímá to vůbec někoho? Nové otázky

4:46 Kdo má vliv na Petra Pavla? A zajímá to vůbec někoho? Nové otázky

Někteří politici bývalé Fialovy pětikoalice začínají pod tíhou současného dění pomalu hovořit o Petr…