Mám chuť být někdy hokejistou, rukavice dolů a krev stříká na led... Totální blb! Exredaktor ČT urážel Jágra a přišel obrovský výprask. Od politiků

30.10.2019 18:35 | Zprávy

ANKETA “Ať jde k psychiatrovi! Pomlouvačný závistivec. Zaslepený blb. Hrubeše neznají ani ve Zlámané Lhotě”. I taková označení si od českých politiků v anketě ParlamentníchListů.cz o sobě přečtě bývalý redaktor České televize Jan Hrubeš, který označil Jaromíra Jágra za kolaboranta a “mizerného člověka”.

Mám chuť být někdy hokejistou, rukavice dolů a krev stříká na led... Totální blb! Exredaktor ČT urážel Jágra a přišel obrovský výprask. Od politiků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavnostní ceremoniál udílení státních vyznamenání ve Vladislavském sále Pražského hradu dne 28.10.2019

“Prezident republiky uděluje medaili Za zásluhy I. stupně Jaromíru Jágrovi”. Věta, která dle mnohých v určitých kruzích způsobila poprask a vlnu nenávistných komentářů. 

Legendu českého, ale i světového hokeje vyznamenal Miloš Zeman za mimořádné sportovní úspěchy a zásluhy v propagaci hokeje. Od bývalého redaktora České televize Jana Hrubeše se dočkal brutálního odsouzení. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dohoda mezi STAČILO! a Sociální demokracií? „Jednat můžeme, ale je to na nich“

13:47 Dohoda mezi STAČILO! a Sociální demokracií? „Jednat můžeme, ale je to na nich“

Dojde nakonec ke sjednocení levice před volbami? Jak už ParlamentníListy.cz informovaly na základě d…