Muž, který má podporu desítek tisíc nespokojených: Vyzývám lid k anarchii!

18.07.2013 8:04 | Zprávy
autor: Radim Panenka

JINÝMA OČIMA Před více než dvěma lety založil Milan Mráz na Facebooku stránku s výmluvným názvem „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“. Pochopitelně šlo o vládu Petra Nečase. Mráz a spolu s ním téměř 30 tisíc fanoušků jeho stránky dosáhli svého. Jak protivládní aktivista vidí současnou situaci? Budete se hodně divit. „Vyzývám lid k anarchii a vypovězení poslušnosti,“ říká.

Muž, který má podporu desítek tisíc nespokojených: Vyzývám lid k anarchii!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protivládní protest (ilustrační foto)

Poslanecká sněmovna se dle předpokladů ve středu nerozpustila. Čekal jste, že to dopadne jinak?

Bylo naprosto jasné, že pravice se nerozpustí a bude se koryt a hlavně nemravné imunity držet zuby nehty. Od Nejvyššího soudu jsme se totiž dozvěděli, že pravicoví poslanci jsou nadlidi.

Proč podle vás nepodpořila rozpuštění TOP 09? Nemohla by na předčasných volbách vydělat díky současnému oslabení ODS?

TOP 09 stejně tak jako ODS jsou zločinecké organizace a nemají v našem státě vůbec co dělat! Podívejte, pohybuji se mezi lidmi, mezi podnikateli a soukromými zemědělci, z nichž mnozí byli voliči pravice. Kdybyste slyšel, co tito pravicoví voliči nyní říkají na adresu TOP 09 a ODS… To je absolutně nepublikovatelné. Copak si to, a řeknu to natvrdo, ta hovada v TOP 09 a ODS neuvědomují, že už nemají žádné zastánce a jejich kroky a jednání jsou naprosto mimo časoprostor?

Už jste nakousl rozhodnutí Nejvyššího soudu, na jehož základě byli tři exposlanci ODS Tluchoř, Fuksa a Šnajdr propuštěni z vazby. Asi je zbytečné se vás ptát, jak to na vás zapůsobilo…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

4:34 Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

Václav Klaus slaví 85. narozeniny. ParlamentníListy.cz se u příležitosti významného jubilea bývalého…