Na novém plakátu prezident doporučuje zemanovce. Hradu to nevadí

04.09.2013 16:45

Strana práv občanů – zemanovci bude v předvolební kampani bojovat o hlasy voličů i pomocí billboardu, který má podobu korespondenčního lístku. Je na něm proto i poštovní známka s podobou prezidenta Miloše Zemana.

Na novém plakátu prezident doporučuje zemanovce. Hradu to nevadí
Foto: SPOZ
Popisek: SPOZ
reklama

Billboard se na jedné straně ptá voličů, komu dají hlas: „Já dám hlas zemanovcům. A vy?“ Na straně druhé SPOZ slibuje, že prosadí zákon o prokázání původu příjmů a majetku, včetně možnosti zabavení nelegálně získaného majetku.

Boj za prokázání původu majetku dotáhneme do konce

SPOZ na billboardu poukazuje na 148 786 sesbíraných podpisů v petici za zákon o prokázání původu příjmů. „Děkujeme vám za čas, který jste nám věnovali. Sesbíráním tohoto rekordního počtu podpisů jsme však teprve na začátku. Slibujeme ale, že to nevzdáme a dotáhneme tento boj až do, věříme, úspěšného konce,“ uvedla strana na svém webu.

Na letáku si lze rovněž povšimnout poštovní známky s Milošem Zemanem. „Pan prezident o billboardu ví. Jedná se o formát korespondenčního lístku a z toho důvodu je zde logicky užita poštovní známka,“ vyjádřil se Pražský hrad.

Strany mohou využít jakýkoliv citát jakékoliv osobnosti, tvrdí Hrad

Tiskový odbor také poukázal na citaci prezidenta, kterou SPOZ použila. „Nevidíme jediný důvod, proč by jakákoliv strana nemohla využít jakýkoliv citát jakékoliv osobnosti. Pan prezident jasně řekl, že se osobně ve volební kampani SPOZ iniciovat nebude a nečiní tak,“ prohlásil Hrad.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je to vážné, hodně vážné! Kalousek pohrozil ozbrojeným odporem proti vládě. Teď se přidal Schwarzenberg. A tím to nekončí

16:35 Je to vážné, hodně vážné! Kalousek pohrozil ozbrojeným odporem proti vládě. Teď se přidal Schwarzenberg. A tím to nekončí

ANKETA Dát moc parlamentu do rukou premiérovi v případě krize? Vládě to ve fázi zpracování diskutova…