Paroubek se vysmál Haškovi: Máš funkcí jako kalkulačka, uvař si čurifindu

04.08.2013 7:45

Ve snaze získat podporu pro Rusnokovu vládu Michal Hašek neváhá útočit na bývalého sociálního demokrata Paroubka. Současný předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek nenechal slova místopředsedy ČSSD Michala Haška bez odezvy. Hašek jej totiž nedávno kritizoval, že v roce 2010 nebyl schopný sestavit vládu a umožnil tak, aby vládu sestavila pravice.

Paroubek se vysmál Haškovi: Máš funkcí jako kalkulačka, uvař si čurifindu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

"Michal Hašek říká, že já jsem zavinil minulé vítězství ČSSD, které neumožnilo sestavit levicovou vládu. Prý jsem s nikým nechtěl jednat a odešel jsem z vedení strany. V logice jeho slov bych měl tehdy po volbách jednat s Johnem, Bártou, Schwarzenbergem, Kalouskem a možná i s Nečasem, aby Michal dnes seděl na Ministerstvu zemědělství. Mně v politice nejde o koryto tak jako mnohoobročníkovi Haškovi, který má už více funkcí, než jich má kalkulačka," píše Paroubek na Facebooku.

Zároveň Haškovi připomíná, proč ČSSD, i přesto, že opustil stranu, získala v krajských volbách podobný počet procent jak v posledních parlamentních volbách. "A proč byl tento volební výsledek o třetinu nižší než ten, kterého tato strana dosáhla o čtyři roky dříve v krajských volbách pod vedením kazisvěta Paroubka? Michal by neměl ztrácet nervy. Do hlasování o nedůvěře je ještě pět dní. Ať si uvaří čurifindu na uklidněnou," vzkázal Haškovi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lezou do análu USA, které rozpoutaly války. Cynická hra se syrskými sirotky, opilec Juncker a akce Šojdrové a neziskovek. Babiš, Keller, kníže, Bělobrádek či Okamura promluvili

19:51 Lezou do análu USA, které rozpoutaly války. Cynická hra se syrskými sirotky, opilec Juncker a akce Šojdrové a neziskovek. Babiš, Keller, kníže, Bělobrádek či Okamura promluvili

ANKETA Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker pro Le Monde řekl, že považuje za skandální, že …