„Kdo by řekl o této ženě s ‚rozklepanýma nohama‘, že po 15 letech bude jedinou figurou, nejen z ODS, kdo dokáže hlasitě vzdorovat rozpínavému prezidentovi Miloši Zemanovi? Kde se vzalo v kultivované dámě, kterou nikdo neslyšel se zvýšeným hlasem a neviděl rozčilenou, dnešní tvrdé vystupování vůči tak těžké váze, jakou je hrubián Miloš Zeman?“ píše ve svém komentáři Václav Dolejší.
Proměnu předsedkyně Poslanecké sněmovny prý sledujeme poslední dva či tři roky. "Prý jsem podle vás politicky měkká. Tak to se vás musím zeptat, kde jste byli vy politicky silní, když Topolánkův Marek Dalík dělal rejdy za našimi zády?! Mlčeli jste všichni, já jediná o tom mluvila!“ cituje ji server z loňského kongresu ODS v Brně.
„Předsedkyně sněmovny si tento týden odmítla připít na Hradě s Milošem Zemanem a Jiřím Rusnokem na úspěch jmenování vlády - srozumitelné gesto jako nesouhlas s prezidentským kabinetem. Už před volbami varovala před Zemanem s tím, že se bude chovat jako hulvát, který nemá úctu k ženám, a bude dělat ostudu po světě,“ popisuje komentátor.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan